فروشگاه فایل پدیده


فروشگاه فایل چیست؟

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، شما می‌توانید خیلی از محصولات را به ‌ صورت دیجیتالی روی لب تاب و یا کامپیوتر خود مشاهده کنید. شما می‌توانید با لب تاب و یا تبلت تان کتاب بخوانید، آهنگ گوش کنید، فیلم مشاهده کنید و هزاران امکان دیگر؛ اما نکته‌ای مهم در اینجا وجود دارد. شما می‌توانید از این ظرفیت جهت تولید محتوا استفاده کنید.

هدف از پیاده سازی فروشگاه فایل پدیده

فایل پدیده سایتی است جهت خرید و فروش مشارکتی انواع فایلهای دانشگاهی، پروژه، پایان نامه، گزارش کارآموزی، طرح کارآفرینی، فیلم های آموزشی، جزوات درسی، مقالات، کتب، فایلهای قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل، طرح های گرافیکی، طرح های لایه باز، سورس کد برنامه های اجرایی و بطور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد.
در دنیای امروز دارایی های افراد تنها دارایی های فیزیکی نیستند. همه ما به ویژه نسل جوان دارای فایل هایی الکترونیکی هستیم که در دورانهای مختلف تحصیلی و پژوهشی پس از انجام تحقیقات لازم تهیه و به منظور خاصی ارائه می دهیم، ولی پس از مدتی حتی فراموش می کنیم که این فایل ها را در کدام درایو یا فولدر کامپیوتر ذخیره کرده ایم. این فایل ها دارایی های ارزشمندی هستند که حاصل ساعت ها و روزها تلاش و پیگیری است و نباید به سادگی از آن ها غافل شد.
از این طریق هم کسب درآمد می کنید که نتیجه آن کمک به نشر علم، دانش و تجربیات ارزشمند شما است و از طرفی کمک به رفع نیازهای هموطنان علاقه مند، چرا که مطمئنا فرد یا افراد دیگری هستند که به فایل های شما نیاز دارند.

اعضاء فایل پدیده

حمید رضا خوانچه بمهر

مدیر بخش کامپیوتر

حمید رضا خوانچه بمهر هستم دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر در خدمتتون هستم در فروشگاه فایل پدیده


تلفن همراه : 9493 694 0936

ایمیل : h.khanche@yahoo.com

داوود شاهوزهی

مدیر بخش معماری

داوود شاهوزهی دارای مدرک کارشناسی معماری در خدمتتون هستم در فروشگاه فایل پدیده


تلفن همراه : 1317 045 0914

ایمیل : davod.sh5037@gmail.com

حسن فرد

مدیر بخش برق

حسن فرد هستم دارای مدرک کارشناسی برق،کاردانی کامپیوتر،کاردانی الکترونیک و کاردانی حسابداری در خدمتتون هستم در فروشگاه فایل پدیده


تلفن همراه :

ایمیل :

ذکر مطلبی از این سایت با اجازه مدیر سایت بلامانع است. © 1400 - 1395
  • طراحی و برنامه نویسی وب پدیده