طرح آموزشگاه علوم کامپیوتر

دسته: کارآفرینی | تعداد دیدگاه: 0 | تعداد بازدید: 537
طرح آموزشگاه علوم کامپیوتر

مشخصات یک فایل ورود (تعداد صفحات : 12)

افزايش روزافزون كاربرد رايانه در عصر حاضر ، منجر به ورود آن به حريم زندگی روزمره افراد شده است .چنانكه امروزه بكارگيری كامپيوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نيست كه صرف كار با يك دستگاه رايانه شخصی می شود بلكه با استفاده از هر يك از وسايل الكترونيكی منزل يا محل كار يا حتی رانندگی با خودرو ، مشغول بكارگرفتن يك يا چند پردازنده هستيم.

 با توجه به اين مطالب اهميت فراگيری صحيح علوم رايانه و شيوه بكارگيری اين وسيله بيش از پيش فزونی يافته و به تبع آن آموزش علمی و كاربردی اين علوم نيز مورد استقبال قابل توجهی واقع می گردد. از سوی ديگر افراد جويای كار در حال حاضر بطور فزاينده ای مواجه با فرصتهای شغلی ای هستند كه مستلزم تسلط و يا حداقل آشنايی با كاربرد كامپيوتر است. اهميت اين مطلب با در نظر داشتن تركيب سنی جوان جمعيت كشور و نياز اين افراد برای فراگيری نحوه كار با رايانه بمنظور جذب در بازار كار مشخص می شود.

با توجه به كليه اين موارد ملاحظه می شود مراكز آموزشی علوم رايانه كه بتوانند اين نياز شهروندان را برآورده سازند مورد توجه افراد جامعه بوده و علاوه بر انجام فعاليت های آموزشی خواهند توانست سود قابل توجهی را عايد صاحبان خود سازند. ضمن اينكه با ايجاد فرصتهای شغلی مناسب براي فارغ‌التحصيلان دانشگاهها در رشته هاي علوم مهندسی ، بخصوص بانوان سهم بسزايی در رفع معضل بيكاری اين قشر ايفا می نمايند.

سرمايه گذاري مورد نياز طرح

الف – سرمايه ثابت

ب- سرمايه در گردش

درآمد طــرح

نقد و دیدگاه کاربران


نام :
*
ایمیل : (پنهان)
*
متن پیام :
*
-
ذکر مطلبی از این سایت با اجازه مدیر سایت بلامانع است. © 1400 - 1395
  • طراحی و برنامه نویسی وب پدیده